Cowboy Bebop 1998-1999

Cowboy Bebop 1998-1999
18 grudnia 2014 serial-e

Miniserial Cowboy Bebop to podzielona na 27 sesji (odcinków) historia anime z gatunku fantasy. Jej premierowe odcinki wyemitowano po raz pierwszy na telewizyjnej antenie 3 kwietnia 1998 roku. Ciekawostką tej historii jest fakt, że twórcy serialu zawarli w nim wiele odniesień do amerykańskiej popkultury.

Cowboy Bebop to historia przedstawiająca losy grupy łowców nagród (Spike Spiegel, Faye Valentine, Jet Black oraz haker Ed i pies Ein), którzy w latach siedemdziesiątych dwudziestego pierwszego wieku podróżują statkiem kosmicznym Bebop w poszukiwaniu przestępców. Zważywszy na to, że są to czasy, w których podróże międzyplanetarne są już codziennością, bohaterowie wykorzystują do przemierzania wszechświata w pogoni za przestępcami wrota międzygwiezdne. Swoje działania nierzadko jednak kończą bez efektu i pożądanego wynagrodzenia.

Widzowie serialu Cowboy Bebop na równi z przeżywaniem bieżącej akcji odkrywają historię każdego z bohaterów. Ciekawym wątkiem jest ich wspólne spotkanie. Odkrywane w kolejnych odcinkach tajemnice nadają tej produkcji wyjątkowego charakteru, co spotkało się z uznaniem odbiorców i powoduje, że warto ją zobaczyć.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.