Gotowe na wszystko (Desperate Housewives) 2004-2012

Gotowe na wszystko (Desperate Housewives) 2004-2012
3 stycznia 2015 serial-e

Debiutująca w październiku 2004 roku historia gospodyń domowych z Wisteria Lane spotkała się w uznaniem widzów na całym świecie. Do czasu zakończenia serii wyemitowano podzielonych na 8 sezonów 180 podstawowych i 7 odcinków specjalnych. Produkcję i grające w niej aktorki już w rok po premierze nagrodzono m.in. statuetką Złotego globu i nagrodą Emmy.

Gotowe na wszystko (Desperate Housewives) to serial, którego akcja toczy się na terenie luksusowego przedmieścia Fairview (fikcyjne miasto) przy ulicy Wisteria Lane. Jego głównymi bohaterkami są Susan Mayer (Teri Hatcher) – rozwódka z dorastającą córką, Bree Van De Kamp (Marcia Cross) – na pozór idealna matka, żona i sąsiadka, Gabrielle Solis (Eva Longoria) – żona bogatego biznesmena, Lynette Scavo (Felicity Huffman) – matka czwórki kapryśnych dzieci i żona męża, którego ciągle niema, Mary Alice Young (Brenda Strong) – pozornie szczęśliwa żona, która jednak odbiera sobie życie i w serialu występuje już w roli narratora.

Pozornie idealne sąsiadki obok zmagań z szarą rzeczywistością podejmują próbę odkrycia tajemnicy ich zmarłej przyjaciółki. Nadmiernie interesują się też każdym, kto sprowadza się na Wisteria Lane.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.