Białe kołnierzyki (White Collar) 2009-2014

Białe kołnierzyki (White Collar) 2009-2014
16 stycznia 2015 serial-e

Stworzony przez Jeffa Eastina serial Białe kołnierzyki (White Collar) zadebiutował na antenie stacji telewizyjnej USA Network 29 października 2009 roku. Wyemitowano łącznie sześć sezonów serii.

Fabuła produkcji koncentruje się na postaci sprytnego fałszerza dzieł sztuki Neal’a Caffreya (Matt Bomer – nagrodzony Kryształową Statuetką), który pomimo tego, że może mieć w zasadzie wszystko, czego zapragnie po ucieczce z więzienia postanawia odszukać miłość swojego życia. Udawszy się do ich wspólnego mieszania zastaje tam tylko pustą butelkę po winie Bordeux i w chwilę po tym zostaje ponownie złapany przez agenta FBI Petera Burke’a (Tim DeKay).

W areszcie Neal otrzymuje propozycje nie do odrzucenia. Finalnie za swoje występki zostaje ukarany aresztem domowym i rozpoczyna współpracę z FBI, jako konsultant pod nadzorem agenta Burke’a. Od tej pory jego głównym zadaniem jest wsparcie komórki agencji w odnajdowaniu i łapaniu najbardziej nieuchwytnych przestępców. Wykorzystując swoje możliwości Neal realizuje powierzone zadanie i wbrew pojawiającym się przeciwnościom próbuje pozostać po dobrej stronie.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.