Chirurdzy (Grey’s Anatomy) 2005

Chirurdzy (Grey’s Anatomy) 2005
3 stycznia 2015 serial-e

Serial Chirurdzy (Grey’s Anatomy) to kultowa produkcja, której pomysłodawcą jest Shonda Rhimes. Wyprodukowany przez telewizję ABC serial debiutował z końcem marca 2005 roku na antenie tej stacji. Widzowie na całym świecie zgłębiają obecnie jego 11 sezon. Chirurdzy to produkcja doceniona nie tylko przez widzów. Serial oraz grających w nim aktorów nagrodzono m.in. statuetką złotego globu, nagrodą Emmy i Kryształową statuetką.

Fabuła serialu Chirurdzy to opowieść o życiu zawodowym i prywatnym grupy stażystów, którzy na co dzień pracują na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Widzowie od samego początku poznają realia ich pracy, przeżywają ciągłe boje o „ciekawe przypadki” i asysty przy operacyjnym stole. Mimo trudów pracy młodzi lekarze potrafią wspólnie cieszyć się z sukcesów i porażek oraz nawiązywać nawet gorące przyjaźnie.

Z sezonu na sezon, odcinka na odcinek autorzy produkcji pokazują widzom nierzadko zawiłe relacje prywatne i zawodowe bohaterów serialu oraz pełne humoru sceny. Chirurdzy w trakcie trwania serii nabierają doświadczenia zawodowego. Z czasem sami podejmują coraz to bardziej odpowiedzialne zadania i stają się decyzyjni. Ich życie na telewizyjnym ekranie w 2015 roku nadal trwa.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.