Dochodzenie (The Killing) 2011-2014

Dochodzenie (The Killing) 2011-2014
27 grudnia 2014 serial-e

Amerykański serial Dochodzenie (The Killing) zrealizowano na podstawie duńskiego odpowiednika – serialu Forbrydelsen. Premierowy odcinek tej produkcji zadebiutował na antenie amerykańskiej stacji AMC z początkiem kwietnia 2011 roku. Serial Dochodzenie wyemitowano w Polsce na antenie Fox Life we wrześniu tego samego roku.

Pełna licznych wątków i zaskakujących zwrotów akcji produkcja to łącznie 44 podzielone na cztery sezony odcinki. Parą głównych bohaterów – prowadzących sprawę zabójstwa Rosie Larsen detektywów jest Sarah Linden (Mireille Enos) i Stephen Holder (Joel Kinnaman).

Tematem serialu jest historia morderstwa porwanej nastolatki, której ciało zostaje znalezione w jeziorze. Prowadzący śledztwo inspektorzy w miarę jego rozwoju odkrywają sekrety rodziny zmarłej oraz występującego w roli podejrzanego radnego, który stara się o urząd burmistrza. Fani serialu mają okazję poznać przeszłość występujących w nim postaci, która w chwili, gdy ci myślą, że ruszyli z miejsca staje się prawdziwą zmorą.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.