Pamiętniki wampirów (The Vampire Diaries) 2009

Pamiętniki wampirów (The Vampire Diaries) 2009
5 stycznia 2015 serial-e

Debiutujący w 2009 roku serial Pamiętniki wampirów (The Vampire Diaries) to produkcja inspirowana powieścią o tym samym tytule, której autorką jest L.J. Smith. Trwająca seria to jak dotąd sześć emocjonujących sezonów. Ich fabułę docenili widzowie na całym świecie. Aktorzy, jak i sama produkcja otrzymała wyróżnienie w postaci Kryształowych Statuetek.

Serial opowiada o niełatwej sytuacji 17-letniej Eleny Gilbert (Nina Dobrev) i jej 15-letniego brata Jeremy’ego (Steven R. McQueen), którzy cztery miesiące po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginęli ich rodzice nadal próbują poradzić sobie z ich stratą i iść naprzód. Gdy rodzeństwo wraca do szkoły, wspólnie z rówieśnikami zaintrygowani obserwują nowego ucznia Stefana Salvatore (Paul Wesley).

Tajemniczy uczeń z wzajemnością zwraca uwagę na Elenę. Nikt w okolicy nie ma pojęcia, że Stefan jest wampirem, który wrócił w rodzinne strony i w przeciwieństwie do swojego brata Damona (Ian Somerhalder) chce żyć spokojnie. Elena jest dla wampirów łudząco podobna do wampirzycy, która ich przemieniła. Dwaj bracia toczą zacięty bój o duszę Eleny i innych mieszkańców miasteczka Mystic Falls, w stanie Virginia.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.