Świat według Bundych (Married with Children) 1987-1997

Świat według Bundych (Married with Children) 1987-1997
31 grudnia 2014 serial-e

Kultowy serial komediowy Świat według Bundych (Married with Children) zadebiutował na antenie amerykańskiej telewizji FOX w kwietniu 1987 roku. Widzowie w Polsce pierwsze odcinki serii zobaczyli we wrześniu 1996 roku. Koncepcja produkcji od samego początku wzbudziła spore kontrowersje wśród widzów. Mimo to, ten jeden z najdłuższych seriali (11 sezonów – łącznie 261 + 2 odcinki specjalne) zdołał zdobyć rzesze fanów na całym świecie.

Fabuła serialu Świat według Bundych (Married with Children) przedstawia codzienne życie przeciętnej amerykańskiej rodziny. Jej członkowie to Al (Ed O’Neill), Peggy (Katey Sagal), Kelly (Christina Applegate) i Bud (David Faustino) oraz pies Buck.

Al jest wiecznie sfrustrowanym sprzedawcą butów. Jako jedyny z rodziny pracuje. Swój wolny czas spędza najczęściej na kanapie z piwem przed telewizorem. Jego żona Peggy większość każdego dnia spędza na oglądaniu odcinków The Oprah Winfrey Show i The Phil Donahue Show. Zajada się przy tym czekoladkami lub popcornem i pali papieros za papierosem. Peggy ma frywolny stosunek do obowiązków gospodyni domowej. Ich dzieci Kelly i Bud dorastają na ekranie produkcji. Ona wyrasta na piękną, lecz mało inteligentną kobietę. On staje się macho, który ma problemy z relacjami damsko-męskimi. W odcinkach często pojawia się dwójka sąsiadów rodziny Bundych.

Widzowie serialu przeżywają wspólnie z bohaterami typowe problemy z życia zwyczajnej rodziny. Odcinki nawiązują m.in. do braku pieniędzy, wakacyjnych wyjazdów, czy problemów dzieci w szkole. W życiu rodziny pojawiają się też zwariowane historie. Jej członkowie mają dość nietypowe sposoby zdobywania pieniędzy i jedzenia. Na co dzień ich życie jest pełnie wzajemnych zgryźliwości i licznych przejawów braku szacunku, lecz mimo wszystko każdy wie, że w potrzebie może liczyć na rodzinę.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.