Teoria wielkiego podrywu (The Big Bang Theory) 2007

Teoria wielkiego podrywu (The Big Bang Theory) 2007
27 grudnia 2014 serial-e

Serial komediowy Teoria wielkiego podrywu (The Big Bang Theory) zadebiutował na antenie amerykańskiej stacji CBS w 2007 roku. Rok później jego premierowy odcinek zobaczyli polscy widzowie. Produkcja rozplanowana na dziesięć sezonów już od pierwszych odcinków spotkała się z uznaniem widzów na całym świecie. Serial oraz jego obsadę wielokrotnie nominowano i nagradzano m.in. nagrodą Złotego globu, Emmy i Kryształową statuetką.

Teoria wielkiego podrywu (The Big Bang Theory) to zderzenie świata nauki z zwyczajnym życiem. Głównymi bohaterami serialu są błyskotliwi fizycy Leonard Leakey Hofstadter (Johnny Galecki) i Sheldon Lee Cooper (Jim Parsons), którzy doskonale radzą sobie z wszelkimi złożonymi zagadnieniami, ale odnoszą totalne porażki w relacjach damsko-męskich.

Ich życie zaczyna się zmieniać, kiedy na przeciwko wprowadza się Penny (Kaley Cuoco-Sweeting) – pełnowartościowa kobieta. Leonard w pełnej życia lokatorce widzi morze możliwości, co później przeradza się w uczucie. Jednak dla Sheldona priorytetem życia towarzyskiego są w dalszym ciągu spotkania z Howardem Wolowitzem (Simon Helberg) i Rajeshem Koothrappalim (Kunal Nayyar) – nieprzystosowanymi społecznie naukowcami z California Institute of Technology.

Z sezonu na sezon zmiana, która nastąpiła wprowadza w życie bohaterów serialu pełen wachlarz uczuć od skrajnej zazdrości po nadzwyczajną miłość. Widzowie serialu doświadczają wspólnie z nimi mnóstwa przezabawnych sytuacji, co sprawia, że przygody Leonarda i Sheldona są dla nich trwającą i przejmującą historią, do której chce się wracać.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.