Zagubieni (Lost) 2004-2010

Zagubieni (Lost) 2004-2010
2 stycznia 2015 serial-e

Śledzenie serii sześciu sezonów (121 odcinków podstawowych i 11 specjalnych) amerykańskiego serialu Zagubieni (Lost), widzowie na całym świecie rozpoczęli z końcem września 2004 roku. Serial wyprodukowany przez J.J. Abramsa, Damona Lindelofa i Jeffrey Lieber już w rok po premierze nagrodzono m.in. statuetką Emmy, Złotego globu i Saturnem.

Przygodę „zagubionych” rozpoczyna katastrofa samolotu linii Oceanic Airlines, który rozbija się w drodze do Los Angeles na jednej z tropikalnych wysp. Pechowy lot 815 przeżywa 48 pasażerów. We wszechobecnej panice pomocy poszkodowanym udziela doktor Jack Shephard (Matthew Fox), któremu jako jedynemu pomimo skali zdarzenia udaje się zachować zimną krew.

Pełnych obaw i strachu bohaterów serialu, los zmusza do szybkiego dostosowania się do nowych warunków życia. Każdy z nich musi dodatkowo uporać się z własnymi życiowymi problemami. Wszyscy muszą nauczyć się współpracować, by zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

Z odcinka na odcinek widzowie serialu przeżywają wspólnie z rozbitkami kolejne dni po katastrofie. Obserwują codzienne problemy zagubionych. Poznają historię rozbitków oraz wyspy, która zdaje się chcieć zatrzymać ich na zawsze.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.